Tekken Fanatics
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tekken Fanatics

KICKIN' YOUR ASS SINCE 98'
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Introduction: Swiftling

Go down 
AuthorMessage
Swiftling

Swiftling


Posts : 5
Join date : 2009-10-07
Age : 32
Location : България, Русе

Introduction: Swiftling Empty
PostSubject: Introduction: Swiftling   Introduction: Swiftling I_icon_minitimeWed Oct 07, 2009 10:53 pm

Ами първо да се рпедставя (не намерих специализиран раздел за това). Аз съм Росен от Русе на 17 години (много скоро 18 Smile )) и обичам да иргая Tekken. Имам PS2 и скоро мисля да си купя бокс 360 (много се радвам че Tekken 6 ще е и за бокс Йей!). Прякора ми е Swiftling, който е нов за мен (ползвам го от месец някъде). Някои могат да ме знаят със стария ми прякор GrayFoxBG (да да от MGS) от най-различни игри с мултиплейър. Та аз не съм много Pro (TM) на Tekken (в смисъл иргая си както зная и не сам "математик" по иргата), но искам и се уча в момента. Любимките ми са Ана и Нина (въпреки конфликта между тях те винаги ще делят 1 част в моето сърце). Смятам да идвам на турнирчето (първия ми турнир ever).

Като ви гледам така не знам докъде ще стигна, но "never hurts to try".
Gl, Hf & Thumbs Up


П.С: Знам че пада за бокс не е много удачен за Теккен, но мога да го костумизирам или да си взема такъв с стейшън фейс.
Back to top Go down
 
Introduction: Swiftling
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tekken Fanatics :: News :: Tekken News-
Jump to: