Tekken Fanatics
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tekken Fanatics

KICKIN' YOUR ASS SINCE 98'
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tekken 6 on Xbox?!

Go down 
+2
ToolShiro
Yashiro
6 posters
AuthorMessage
Yashiro
Moderator
Yashiro


Posts : 281
Join date : 2008-12-24
Age : 36
Location : Тhe София

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeFri Dec 26, 2008 10:21 pm

Кво ви е мнението за случилото се! Evil or Very Mad
Back to top Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
ToolShiro
Moderator
ToolShiro


Posts : 65
Join date : 2008-12-24
Age : 39
Location : Sofia

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 7:18 pm

При мен лично никакво отношение, все ми е тая (от вътре ми е тъпо, но все пак повече хора ще се докоснат до играта) Пък и доста се изписа в старият форум...общо взето всички сме на едно мнение, а именно, че играта ще продължаваме да си я играем на ПС Smile
Back to top Go down
http://www.pulsar.bg
Yashiro
Moderator
Yashiro


Posts : 281
Join date : 2008-12-24
Age : 36
Location : Тhe София

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 10:16 pm

E щом се е писало, значи ясно. Бе в началото като разбрах не ми беше безразлично. Но да и аз вече съм на мнение, че няма лошо наистина повече хора ше усетят мощта на Теккен-а. Най-интересното обаче, незнам дали сте го чули, за сега е само слух който се носи из форума на GT, че Намко били намислили специални герой за PS3 и Xbox версийте. Нещо като Йода и Вейдър в SC4. Да за сега само слух, но ако нещо такова се случи...ще пратя нинджите след тях afro
Back to top Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
Fanatic_Jin
Admin
Fanatic_Jin


Posts : 228
Join date : 2008-12-22
Age : 37
Location : Sofia, UK

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 1:07 am

Yashiro wrote:
Най-интересното обаче, незнам дали сте го чули, за сега е само слух който се носи из форума на GT, че Намко били намислили специални герой за PS3 и Xbox версийте. Нещо като Йода и Вейдър в SC4. Да за сега само слух, но ако нещо такова се случи...ще пратя нинджите след тях afro

Sumnqvam se da ushtetqt arcadite..
Back to top Go down
https://tekken-fnc.forumotion.net
Yashiro
Moderator
Yashiro


Posts : 281
Join date : 2008-12-24
Age : 36
Location : Тhe София

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 4:25 pm

Ми да бе де да знам, само казвам кво бях чул geek affraid
Back to top Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
FNX

FNX


Posts : 107
Join date : 2008-12-23
Age : 40
Location : Пловдив

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 9:20 pm

Еми хуу е тва в началото ми звучеше трагично но с стечението на обсточтелствата си рекох че не може само хора с конзола за 600$ да са облогеделствани с тази страхотна игра. Малко ми беше жалко тъйкато Текен си е поредица на намkо и Sony се отъждестяваше донякъде с нея след загубата на FF и някой други заглавия нещата приеха друг облик. Според мен важното е това най вече че поредицата ще има някакъв възход и други ще могат да играят. Аз познавам бая хора в Пловдив с Xbox-ве, голяма част от които играят главно SF и не са особено заентерсовани от друго, но това общо взето си показва че в България хората не играят единствено на PS3.
Back to top Go down
Yashiro
Moderator
Yashiro


Posts : 281
Join date : 2008-12-24
Age : 36
Location : Тhe София

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeMon Dec 29, 2008 9:38 pm

Така е много хора има с Xbox-ове, а й като излезне шестицата очаквам да я нападнат като топъл хляб. Ше има възход на Теккен нацията в България. geek
Back to top Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
Fanatic_Jin
Admin
Fanatic_Jin


Posts : 228
Join date : 2008-12-22
Age : 37
Location : Sofia, UK

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeTue Mar 10, 2009 1:32 pm

Eto zashto bavqt tolkova igrata Neutral Nqmam dumi za taq probita konzola..


The whole Tekken 6 on the Xbox 360 was kind of shaky at first, but now it's a confirmed yes. It's too bad that Namco Bandai's Tekken team is having technical troubles with the Xbox 360 version of the fighter.
Tekken 6 on Xbox?! 188
First off, it seems that fitting the game onto a DVD is an issue. Executive producer Katsuhiro Harada told X360 magazine that it has been a "challenge to fit this game onto one DVD and to make sure the data is read at a fast rate."

"It is essential to utilize the 360’s functions and strengths to the fullest in order to accomplish the same goal. I believe that the data and experience gained during development may affect development of the next iteration of the console."

It's not just storage and data rate, though. Tekken 6's arcade version was developed for a board based on the PS3's architecture. It seems that working some of the game's PS3-optomized code onto the Xbox 360 has also been an issue.

"Tekken 6’s graphics engine was developed for a high frame rate to create fluid motion rather than focusing purely on extravagant still shots," Harada said. "Using a ‘fulltime adjustable animation blur’ which adjusts to each character’s movement and speed, these games show a new level of smooth and dynamic movement. This technology has proved very difficult to realise with fighting games running at 60fps."

"Even here at NBGI, the Soul Calibur Team gave up on it for Soul Calibur 4. In order to accomplish this effect, we had to write a lot of code optimized to make full use of the PS3’s SPU. Ultimately, we implement the same motion blur on the 360 so this will be a great challenge."
Back to top Go down
https://tekken-fnc.forumotion.net
9Y0

9Y0


Posts : 19
Join date : 2009-08-08
Age : 38
Location : South Town

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 7:57 pm

Ама Yashiro онлайн няма да можем да играем с тях(щото аз си оставам PS потребител) само да няма на събиранията "Как да включа тоя Box360 пад на PS3-ката?" Laughing Laughing Laughing
Quote :
Eto zashto bavqt tolkova igrata
Еми то заради бокса и други игри трябваше да бъдат оптимизирани и съобразявани с нея....
Back to top Go down
http://www.fightersgeneration.com
Swiftling

Swiftling


Posts : 5
Join date : 2009-10-07
Age : 32
Location : България, Русе

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeThu Oct 08, 2009 12:53 am

По принцип аз съм за, поради простата причина че ще си вземам бокс. DoA е дорба игрица, но като единствен про гейминг файтър за бокса... Сега много ще му се надъхвам (на Теккен). Падовете не са проблем. Има костъм такива, че дори и сами можем да си нарпавим. И както казвате, много хора предпочетоха бокс (не само в България). Сега и те ще могат да се насладят на играта. Все си мисля, че точно заради това Намко я правят и за бокс - защото паричките от Сони се изчерпват бързо бързо. Аз лично не знам как си вземате PS3. Сигурно на изплащане или не знам. Но все пак на тези маниаци със стейшънки, браво!.
Back to top Go down
Yashiro
Moderator
Yashiro


Posts : 281
Join date : 2008-12-24
Age : 36
Location : Тhe София

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeThu Oct 08, 2009 8:46 am

Хаха Слима е на същата цена като Елита пък има повече бонуси незнам за ква разлика в цените говориш!

TEKKEN 6 XBOX PORT = FAIL, КУР ЗА ТЪПИТЕ МАЙКРОСОФТ!!!!!! СКАПАНЯЦИ.
Back to top Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
Swiftling

Swiftling


Posts : 5
Join date : 2009-10-07
Age : 32
Location : България, Русе

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:23 pm

Hm. Strong is the hate within you yes? Hate = fear = dark side. My words remember you before too late it is!

Работата е там че можеш да си вземеш аркейд версията на бокса с една карта, да си го флашнеш и да си иргаеш Т6 когато поискаш и както поискаш без хард например (който в последствие можеш да си вземеш). Докато, доколкото знам, стейшъна не се продава на части.

И не е хубаво да бъдеш хейтър. Да бъдеш отаку (съдейки по аватара ти) не означава да мразиш всичко неяпонско на света. Smile

П.С: Ако греша за купуването, сори.
Back to top Go down
FNX

FNX


Posts : 107
Join date : 2008-12-23
Age : 40
Location : Пловдив

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeThu Oct 08, 2009 7:48 pm

Хах да...калине той е прав. Това че по една или друга причина сме се свършили с PS3 не означава че Xbox sucks непременно. Примерно аз все още се имам някакви симпатии да играя на fallout-a или някой от другите заглавия там, дори DOA донякъде, нядявам се Теккен 6 версията да не е крачка назад, едва ли. sunny
Back to top Go down
Swiftling

Swiftling


Posts : 5
Join date : 2009-10-07
Age : 32
Location : България, Русе

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeThu Oct 08, 2009 10:40 pm

Доколкото знам има много турнири по DoA и мисля че сега след като Теккен излиза за бокс, напълно ще измести DoA от турнирите. Това няма да е крачка назад, ами голяма крачка напред за Теккен (и бокс), защото така играта става достъпна за всеки. Вярно че в началото бокс юзърите ще са нуубз (да, аз включително), но никой не е приел закон че не можем да се научим.
Back to top Go down
Yashiro
Moderator
Yashiro


Posts : 281
Join date : 2008-12-24
Age : 36
Location : Тhe София

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeFri Oct 09, 2009 8:52 am

Аз съм се родил с омраза към Майкрософт просто! Мене ме издразни как тея тъпаци надушиха кво ше ги срине и решиха да си го вземат и за тяхната скапана конзола бе! А именно FFXIII и T6, не че си нямат яки игри, аз лично мисля да си взимам бокс за поне 4 заглавия които няма да огреят стейшъна никога. Това което ме дразни е как като надушат СКАПАНЯЦИТЕ НЕЩО ЯКО, и веднага бутват пари да го има и на тяхната конзола.

TEKKEN BORN ON PS MUST DIE ON PS

За Файнъла просто няма да коментирам, гледах реакцията и лицата на хората които бяха на тогавашната пресконференция когато Майкрософт го обявиха, че ще идва и на тяхната СКАПАНА КОНЗОЛА!!!! На всички им беше ясно $$$$$$$$ = FF on Xbox Няма да коментирам и разочарованието на хората!


XBOX/Microsoft = Ше цокат малкия Калинчо!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
Swiftling

Swiftling


Posts : 5
Join date : 2009-10-07
Age : 32
Location : България, Русе

Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitimeFri Oct 09, 2009 3:33 pm

Хехе. Верно че Майк/бокс купуват, но хората просто знаят как се прави бизнес. Виждаш че конзолката се продава много добре. Защо? Заради това че Майк си знае работата и купува каквото трябва, когато трябва.

[Пример]
Стейшън имат motion sensor, който приема от пада нали? Ами колко игри има, които го ползват напълно пълноценно? Е Майк правят джаджа, която напълно прехвърля бокса на motion control. Wii също е пример за по-добро и пълноценно ползване на motion технологията. Всъщност засега доколкото знам Wii е водеща по motion технология, но това ще се промени скоро.
[Примера е основан на собствени наблюдения, така че ако бъркам тук, отново съжелявам, но досега не съм бъркал Smile]
Back to top Go down
Sponsored content





Tekken 6 on Xbox?! Empty
PostSubject: Re: Tekken 6 on Xbox?!   Tekken 6 on Xbox?! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Tekken 6 on Xbox?!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» TEKKEN 6 BR Collectors Edition!
» Tekken 6 SoundTrack
» Tekken 3 combos
» Tekken Tag Lives On
» No Tekken at Evo 2009?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tekken Fanatics :: News :: Tekken News-
Jump to: